| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa nu ma mai gandesc la Metin2 si sa pot sa ma las de acest joc.Va rog mult ajutati-ma. Dau funda din toa inima.

Răspuns Câştigător
| adita99922 a răspuns:

Pur si simplu joacate alte jocur, stergel din pc arunca daca ai cv pe tine pe jos si daca tot ia-ti vine sa joci ia ban pe ip si daca ai ip rotabil si sa-ti dea ban pe id.Eu asa am facut si a mers. Funda?

4 răspunsuri:
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Pur si simplu nu te mai gandesti la el, nu mai intrii o vreme pe pc dar stergi toate serverele de Metin2 pe care le ai pe pc happy.Te ocupi si tu cu altceva exista multe alte lucruri care le poti face, in fond nu castigi nimic material din acest joc.Eu am incerc dar abia a 3 a oara am reusit sa ma lashappy."Este un joc pur si simplu nu castigi nimic material " gandeste-te la asta si sigur vei reusihappy.

| alexandrufoc a răspuns:

Incearca sa joci alt joc.Pot sa iti recomand aceste jocuri:
Warcraft 3
Counter Strike 1.6
Need for Speed Carbon/the run/most wanted
Si cam atat. FUNDA?

| Zeckrom2012 a răspuns:

Sterge-l din pc mai intai si ia-ti alt joc care iti place.Si eu eram obsedat de mt2 si cand am descoperit pokemon pentru gba, mt2 a disparut din mine.Incearca si tu pokemon(daca vrei)sau:gta, counter etc.Crede-ma te va schimba!

| rafysrl a răspuns:

Multumesc tuturor o sa incerc toate variantele