| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Imi puteti da o lista cu niste piese pentru calculator ca sa il fac de gaming? Bugetul meu este de 385 de lei.

5 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

La Banii aia iti poti cumpara doar piese la mana a doua!

| baiatuldinbrasov112 explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Nu vreau complet nou, vreau ceva din banii astia care ar face calculatorul sa se miste si mai bine... imi spui si mie ce? (link = funda)

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru baiatuldinbrasov112):

Acuma depinde ce placa de baza ai ce fel de procesor ai, nu am cum sa imi dau seama asa fara sa pui nici un detaliu nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

O jumatate de placa video la mana a doua, poate. Ori e troll, ori a mancat o cifra.

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gaseste si una intreaga la banii aia plus ca mai gaseste si hdd la mana a doua de 80 gb ieftin!