| anonim_4396 a întrebat:

vroiam sa va intreb daca stiti cumva un joc care nu trebuie dezarhivat si foarte misto orice gen
?

Răspuns Câştigător
| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Aproape toate jocurile trebuie dezarhivate, mai ales daca vrei sa fie un joc calumea care sa functioneze cat de cathee hee

1 răspuns:
| andreea4959 a răspuns:

BUNA! In general toate jocurile pe care le descarci sunt arhivate, depinde ce jocuri vrei tu sa joci. Daca sunt mari iti trebuie winrar pentru a dezarhiva sau deamon tools pentru instalare.
funda?