| Mistiss a întrebat:

Vroiam sa va intreb ce este TPU? Daca nu stiti puteti sa-mi dati sfaturi ce trebuie' sa faci pe TPU?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Citeşte cu atenţie.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| onasis1961 a răspuns:

Toti Pentru Unu.
Adica tu pui o intrebare, si cat mai multi incearca sa raspunda cat mai bine si mai corect si rapid.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Este bine dacă ai citi regulamentul,
Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.
Spor la citit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este bine dacă ai citi regulamentul,
Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| DeKoniec a răspuns:

La TPU ne ajutam intre noi, orice intrebare ai o scrii pe acest site si noi iti vom da raspunswinking la care speram noi sa te ajutewinking Succes!

| Hermyone a răspuns:

TPU este o comunitate pe care userii adreseaza si raspund la intrebarile altora.

| deeaDDD a răspuns:

....este un site unde pui o intrebare si primesti diferite raspunsuri. sau poti cauta o intrebare, sau un raspuns! aici gasesti cam orice! prin funda declarezi castigatorul (cel care a dat cel mai bun raspuns) poti castiga premii completand oracolul!