| nanenanenane a întrebat:

Am si eu o intrebare:am doua variante:ori sa imi iau un telefon(galaxy mini sau gio) ori sa imi repar calculatorul luand tot ce ii trebuie, mentionez ca acum merg jocurile ca counter strike, metin(oricare), fifa pana in 2007. iar dupa ce il repar o sa mearga si gta(tote). call of duty(oricare), etc.(tote jocurile). CE imi recomandati? plss ziceti ce ati face voi. DAU FUNDITAtonguebig grin...

Răspuns Câştigător
| darkcloud256 a răspuns:

Calculatoru, telefonul strangi tu bani sa iti iei altul, dar de calculator mai greu.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

ca counter strike--> cacofonie, asa ca mai atent :d.
Nu prea ai cce sa mai inbunatatesti la el, deoarece, tinand cont de platforma invchita(daca e limitat de fifa si metin e clar), te vor costa mult piesele pentru un spor mic de performanta. Mai bine iei un telefon, dar cum vrei

| nanenanenane explică (pentru sltlp):

Pai nu prea ai dreptate deoarece telefonul costa intre 600-700 lei iar piesele care imi trebuie mie sa mearga fff bine calculatorul sunt maxim 300 ron. poate char 200

| sltlp a răspuns (pentru nanenanenane):

Nu cred ca stii ce vorbesti. eu lucrez in domeniu si stiu cu ce se mananca. In cazul asta cred ca tu nu stii ce sunt alea piese. Cu 200 lei abia iei o amarata de placa video.

| nanenanenane explică (pentru sltlp):

M-am interesat si za sa stii placa video e un milion de 256mb dedicata pentru jocuri iar o memorie de 2gb e cam 1 milion si altceva nu mai im trebuie deoarece procesorul hardul si sursa si placa de baza bune

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Calculatoru.Ce telefon ai? dar eu as alege calculatoru, pentru ca PREFER UN CALCULATOR bestial decat un telefon tare ca, cum sa zic telefonul smecher tb sa ai grija e delicat sensibil etc... in schimb prefer sa ma joc cod mw2 gta si altele.Nu vreau funda tongue

| nanenanenane explică:

Mersi alte pareri? si telefonul actual este o caramida de pe timpul lui traianlaughing

| nanenanenane explică:

Mda...si eu tind tot spre calculator multumesc mult. daca mai aveti alte pareri puteti sa le ziceti