| IncorrectUsername a întrebat:

Era un joc pe telefon care il juca prietenul meu pe iphone,jocul nu stiu daca era pe android sau nu, dar stiu ca erau niste buline, si trebuia sa le faci de exemplu albastru cu albastru, rosu cu rosu etc...Si erau pe nivele.Stie careva care este jocul?

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Candy crush?

| IncorrectUsername explică (pentru Vvistula):

Nu...Era pur si simplu un joc cu niste bile normale, nu ca la candy crush cu tot felul de puteri de astea...si trebuia sa le grupezi.

| Vvistula a răspuns:

Bile normale fara puteri care trebuie grupate?

| IncorrectUsername explică (pentru Vvistula):

Da...dar oricum, mersi, am gasit, jocul se numeste Flow.happy

| AnonimusGate a răspuns:

Daca vrei jocul este si pe Pou happy si acolo ai mai multe jocuri o sa vezi daca il iei. distractie placuta