| caen44 a întrebat:

Salut Tup am si eu o problema recent mi-am facut un canal de yotub dar cîn vreau sa adaug un comentariu imi zice așa Pentru a putea încărca un videoclip, contul tău trebuie să aibă o adresă de e-mail confirmată.
V-am trimis un e-mail de confirmare. Dă clic pe linkul din e-mail pentru a confirma și finaliza crearea contului.

1 răspuns:
| nonamehaha a răspuns:

Intra pe E-Mail si vezi daca ai primit un mail de la YouTube si dupa aceea dai click pe acel link ca sa iti confirmi E-Mailul, si dupa aceea o sa meargawinking