| Nicoleta836 a întrebat:

Mi-am dezactivat contul de facebook. Si cand am intrat pe fb(normal) mi-a aparut "Confirmă-ţi adresa de e-mail
Pentru a continua, apasă pe linkul pe care l-am trimis la. Aceasta va confirma adresa ta de e-mail ca adresă de contact.
-Trimite din nou e-mailul de confirmare-" Nu stiu ce sa fac sad Si mai sus imi spune sa imi verific sms-ul de pe telefon pentru a termina procesul de inscriere.HELP! Dau funda, numai ajutati-ma

1 răspuns:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Nu inteleg, ti-ai dezactivat contul de pe facebook iar dupa ai intrat pe facebook? what?