| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema la metin2 la logare.Scriu contul su parola intru aleg caracteru incepe sa se inarce. Dupa ce so incarcat.Imi iese simi intra in lista aia cu serverele. Dupa scriu din nou contul si parola si-mi intra in joc dintr-o data dar nu-mi arata omul numa mapa si magile. Dupa cateva secunde ini apare aia sa aleg caracteru dau enter si imi intra in joc normal. Ce e de facut inainte nu aveam problema aceasta! Multumesc

1 răspuns:
| MaRiaN96 a răspuns:

Nu e nici o treabawinking e un bug de la metin mi s-a intamplat si mie... sa nu iti fie teama nu are legatura cu nimic... joaca linistit