| expertu07 a întrebat:

Am o problema cu Metin2fun, cand vreau sa intru imi da eroare:

File corrupted!

Please run a virus-check, then reinstall the application!

Inainte mi-a mers dar dintr-o data nu a mai mers.Lam sters iar apoi l-am instalat din nou, am incercat sa bag antivirus dar tot degeaba, mi-am reinstalat si windowsul si tot asa imi apare, ce as putea sa fac sa scap de eroarea aceasta?

Cateva detalii: Am windos xp SP3,

Starterul de la metin este Metin2LogIn.exe

3 răspunsuri:
| kilgharrah a răspuns:

Inseamna ca acel metin2 are virusi incearca sa opresti anti-virusul cand te joci dar mai intai reinstaleazal ca poate anti-virusul a sters fisiere din el.

| expertu07 explică (pentru kilgharrah):

Am orpit antivirusul, si am incercat si faza cu reinstalatul si n-a mers

apoi mi-am reinstalat windowsul fara sa bag vreun antivirus dar tot degeaba...
Nu am nici macar o idee despre ce ar putea avea...

| kilgharrah a răspuns (pentru expertu07):

In cazul asta chiar nu stiu...vezi pe forum un admin te poate ajuta sigur