| a22team a întrebat:

Salut tuturor, detin un iphone 3g 16 gb cu versiunea 4.2.1, vreau sa ii fac jailbreak dar am vazut ca este putin cam complicat. Cand aveam versiunea mai veche ma dusesem pe jailbreakme.com si facusem SLID-UL acela si mi-a facut automat jailbreak, cum fac ca si la versiunea asta sa pot sa fac jailbreak direct de pe iphone si sa nu ma mai complic cu itunes si altele? Va multumesc...

1 răspuns:
| Popa_Marian_Constantin_1986 a răspuns:

Salut. eu cand am o problema cu iphone-ul meu intru pe http://fun-it.ro baietii de acolo ma ajuta mereu. bafta