| razvan150596 a întrebat:

Salut tuturor! va rog cei care stiti sa ma ajutati, as vrea sa stiu despre Xbox 360\Xbox One, ce diferenta este intre ele... si as vrea sa stiu pana in ce jocuri pot rula maxim cu fiecare dintre modelele scrise de mine, de unde stiu ce jocuri pot rula.auzisem ca duce orice joc. da as vrea sa imi spuna careva mai pe inteles va multumesc mult! dau funda celui ce ma lamureste! va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cam exista diferenta intre cele 2 console. Sunt multi ani de cand x360 a fost lansat ( aproape 10 ani ) iar one daca nu ma insel a fost lansat anul trecut. Deci one are grafica in jocuri mult mai ok fata de 360.

Bft!