| dragos94712 a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca ati folosit careva programul Gl TO SD pentru un telefon cu android in special ma intereseaza galaxy s3...problema e ca am folosit si eu acest program si a mers super ok(puteam rula jocuri le la gameloft fara probleme de pe extsdcard datorita lui) pana cand am facut un update si nu a mai mers...el muta jocuri de pe sd in extsdcard dar cand le rulez trebuie dowloadate, iar memoria interna (sdcard) a telefonului ramane neschimbata. Daca ati putea sa ma ajutati va-s ramane recunoscator sau daca stiti voi o aplicatie sau ceva prin care pot pune jocuri mari pe extsdcard si sa le pot rula.

1 răspuns:
| JordanMichael a răspuns:

Ai galaxy s3, pentru ce vrei sa muti aplicatiile pe SD? nu iti ajunge spatiul sau crezi tu, ai auzit tu pe undeva ca e mai bine. Jocurile mari ex 600 mb se duc singure pe card. Daca vrei tu neaparat sa iti pui ceva pe card.te duci din setari>apps>aplicatia>move to SD. dar nu te ajuta cu nimic. Succes.
pentru info suplimentare, recenzii, accesorii poti intra pe http://telefon-performant.blogspot.ro/. Multumesc.