| Oly4Fun a întrebat:

Un PlayStation (2) trebuie sa il instalez sa cumperi CD cu programe? Si Jocurile care le cumperi din magazine tot asa trebuie instalate in ps?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai ps trebuie legat la tv depinde ce deti
in rest trebuie sa iei numai cd ul sa il pui in ps2 si sa pornesti jocul iar pentru a salva ceea ce ai facut ai nevoie de un card de memorie

| Oly4Fun explică (pentru anonim_4396):

Legat? Sau conectat? oricum am auzit ca la uni nu le merg asa de bine jocurile e normal sau de la ps ca nu-i marca buna?

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic doar bagi cablurile de la ps2 la tv. apoi iti bagi cd si te joci.