| Gameru a întrebat:

Salut va rog recomandati niste jocuri pentru pc:
Rami 2 Gb
Placa video 1 gb ddr5 (nVIDIA gt630)
Procesor dual core e2160 1.8 ghz.
Va rog ziceti din propriile experiente nu dupa cerinte de sistem de pe internet.
Si puteti sa ziceti jocuri care macar si 20 fps sa imi mearga si la low orice si cat mai multe dau funda.

Răspuns Câştigător
| anonym012 a răspuns:

Salut! Poti sa incerci:Call of Duty 4:Modern Warfare; Call of Duty Modern Warfare 2; Call of Duty Modern Warfare 3; Battlefield 2; Battlefield Vietnam; Sniper:Ghost Warrior; Fifa 13/12; Grand Theft Auto: San Andreas; Need For Speed: Carbon; Need for Speed: Underground 2; Medal of Honor: Airborne; World of Tanks etc...
Si un sfat prietenesc schimba procesorul, te trage in jos, aceea placa video se poate descurca in combinatie cu:E5400, 5700 etc.

| Gameru explică (pentru anonym012):

Mai zi ceva jocuri.Zi si tu fifa 2014 ca si ala imi merge, battelfield 3 pe low...

| anonym012 a răspuns (pentru Gameru):

Ti-am dat doar medium-high acolo! Si daca stii de ce mai intrebi, esti ca ala care are i7 si se intreaba daca poate rula call of duty 1 laughing

| Gameru explică (pentru anonym012):

Auzi tie iti merge battlefiel 3?

| anonym012 a răspuns (pentru Gameru):

Eu joc Battlefield 4 prietene...da am jucat Bf 3 de ce? Si ce face noi aici conversatie?

| Gameru explică (pentru anonym012):

Atunci da-mi cv id de mess sa facem acololaughing

| Gameru explică (pentru anonym012):

Sau daca nu zi ce pc ai si atat. big grin

| anonym012 a răspuns (pentru Gameru):

Am unitatea in genul astei-a : http://www.cel.ro/......0gb-4gb-l/
Cu placa video: http://www.cel.ro/......8bit-v2-l/
Doar carcasa este diferita! Dar de ce te intereseaza?

| anonym012 a răspuns (pentru Gameru):

NU prea intru pe mess, ultima data cand am intrat a fost in vacanta de vara!

| Gameru explică (pentru anonym012):

Atunci facebook ceva...

| Gameru explică (pentru anonym012):

Doar am vrut sa vad ce pc ai de joc battlefiled 4

| anonym012 a răspuns (pentru Gameru):

N-ai inteles prietene, de ce crezi ca mi-am numit profilul anonym012, doar raspund la intrebari si te ajut atat.De ce ti-as da facebook-ul meu, nici macar nu ne cunoastem....am incheiat discutia!