| BojescuMarius a întrebat:

Salut,vreau sa descarc un joc,ce setari/si unde trebuie sa fac, ca cand trag clapeta la laptop sa nu se opreasca internetul si sa continue descarcarea?

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Power Options in Control Panel, e destul de intuitiv si poti sa-ti dai seama. Mai mura-n gura, "Chose what closing the lid does" - Nothing.

| David_New_1992 a răspuns:

Când închizi clapeta laptopului se pune în stand by, deci se închide conexiunea la internet.

| BojescuMarius explică (pentru David_New_1992):

Pe alt laptop cand inchideam clapeta nu se oprea conexiunea la internet