| bogdanz04 a întrebat:

am un laptop dar nu imi merge internetul pe el trebuie sa umblu la setari unde le gasesc,vreau sa ma indrumati pas cu pas,Dau funda+vot folositor

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa de retea si pentru placa de retea wireless, dupa care iti faci setarile conexiunii de la internet.

| bogdanz04 explică (pentru JustCosmin):

Driverul pentru placa de retea si placa wireless este instalata vreau sa imi spui cum îi fac setarile(pas cu pas, nu prea ma prcep si de aceea).

| JustCosmin a răspuns (pentru bogdanz04):

De la ce provider ai internet?

3 răspunsuri:
| bogdanz04 explică:

Cabel tv