| JusTPauL a întrebat:

Ce trebuie sa modific ca atunci cand inchid clapeta la laptop sa nu se opreasca?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

In dreapta jos: click dreapta pe baterie -> Power Options -> in stanga ai: Choose what closing the lid does -> apoi setezi de acolo ce sa se intample in situatia in care esti pe baterie/ cu incarcatorul bagat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopul are un sistem cu magnet care il face sa se inchida. Eu zic ca decat sa modifici laptopul, mai bine dai luminozitatea cat mai mica, inchizi clapeta dar pui un distanțier care sa nu lase laptopul sa se inchida si pui o patura sau ceva peste laptop si ai rezolvat.
Eu asa procedam cand ma jucam samp si stateam pe servere cu /sleep tot timpul.