| SamyBro a întrebat:

Salut vreau sa fac un pc de gaming asa ca m-am decis sa numai cumpar pc direct ci pe piese problema este ca nu gasesc o carcasa pc pentru placa asta de baza Asrock 960GM-VGS3 FX, socket AM3+,cine stie ce carcasa s-ar potrivi, poate si un link unde e mai ieftina dau funda big grin P.S este mATX, si doresc o carcasa cu sursa 450W-500W pana in pretul de 100 lei

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Orice carcasa nene...auzi, nu gaseste carcasa...greu!

| CPAElites a răspuns:

Salut
Ce buget ai pentru acel pc?
Dar pentru carcasa?

| SamyBro explică:

Doresc să stiu pentru acea placa de baza o carcasa cu sursa de 450W-500W inclusa in el de vreo 100 lei max si cu cu niste ventilatoare, un link un nume, cevahee hee

| CPAElites a răspuns (pentru SamyBro):

Ha?
Ce procesor vrei sa pui pe placa de baza?
Iti dai seama ca sursa care vine cu carcasa e o POCNITOARE?
Vrei sa te sinucizi?