| Jipa95 a răspuns:

Imi primul rand, Hard disk-ul. Aceste WD Green sunt pentru stocare de date, nu pentru utilizare continua. Mergi catre un caviar blue / black.
Placa de baza : ai pus acolo un procesor foarte puternic pentru ea. Teoretic, ar fi compatibil. Practic, nici nu ti-ar porni sistemul cu un astfel de procesor cu acea placa de baza.
Carcasa la fel este o petarda, nu are pic de airflow in ea.
Sa mai continui lista?
Spune-mi ce buget ai sa-ti pot face eu o configuratie gaming ca la carte.

| Yulian_Iulian_2001 explică (pentru Jipa95):

3500-4200 lei

| Jipa95 a răspuns (pentru Yulian_Iulian_2001):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1183382/
Mai are rost sa-ti explic ca poti rula orice joc1080p la detalii ultra?