| cristipetra a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un notebook, si as dori sa stiu daca se merita sa dau pretul la ce procesor are placa video etc!
Deci Notebook as5336-736g50
procesor intel pentium core 2 duo p7350 2.0 ghz display Hd acer cinecrystal LCD Placa grafica intel 4500M wireless, camera web +router cadou
500 GB HDD SATA 4 GB DDR III 1066 mhz

Pretul 1499 + un voucher cadou de 200 de lei!

Dau funda va rog fi-ti seriosi!

Răspuns Câştigător
| andreea4959 a răspuns:

BUNA,eu zic, ca merita acest pret deoarece ar trebui sa te uiti mai atent la memoria Ram care ai scris-o si H.D.D. si mai ales procesorul dual core de 2.0 GHZ.
Trimite-mi si mie linkul siteului unde ai vazut laptopul.
FUNDA?

1 răspuns:
| cristipetra explică:

Da funda lepotopul e aici http://www.real-hypermarket.ro/? page=pagini&PageId=Catalog2_114 pagina 30-31