| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa imi fac caracter nou in metin2 ro si nu stiu ce caracter sa-mi fac sad Dispun de 500kk maxim nu mint happy exista boti de unde ii am cumparati deja. Ce sa-mi fac? Warrr? Ninja? Sura? DE CE? Sa fie bun si PvP si PvM. NU vreau critici cu faptul : ca de ce am cumparat bani de la boti, ca nu stiu ce. Raspunsul cel mai bun are funda si celelalte vot big grin

2 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Sura bm e unul "best PvP" daca pui la flama si faci macar m3 esti bun, bati la lv 40 pe aia de 60 daca ai iteme bune, de exemplu eu am batut unu de 26 la lv 15 si eram sura bm.
daca vrei poti sa te faci sura arme magice dar de la lv 60-70 esti pvp pana atunci pvm
war e bun si el mai ales daca e mental deoarece te aperi foarte bine si ai destul timp sa ataci, la fel si cel corp deoarece daca ai un item cu critica macar 5% bati pe toti, numai ca trebuie iteme +6+7 ca sa rezisti.
poti pune si ninja lama deoarece te faci invizibil vii cu ambuscada pe la spatele playerului si moare...
succes te rog da funda

| DenisCrisan a răspuns:

Partea cu ninja e buna dar sincer Arc? singurul lucru care nu o sa pot sa cresc straight face sunt 0, 1 bun la arc straight face