| AlexMaI a întrebat:

am un gm de samp prin Mysql si trebuie sa il editez, l-am editat am salvat dar nu imi merge pawno pentru a compila salvare sunt scripter de 2 ani si nu mi-sa mai intamplat asta, am windows 7 cand pornesc pawno imi apare o imagine neagra ca la cmd si se inchide repede inainte isi dadea restart pc-ul dar acum doar se inchide fereastra cine ma ajuta dau funda + vot si daca joaca samp il ajut pe server.

Răspuns Câştigător
| StefanAlin14 a răspuns:

Descarca alt pawno!
Descarci de aici https://sa-mp.com/download.php - SA-MP 0.3.7-R2 Windows Server
apoi dezarhivezi copiezi fisierul pawno si il pui in serverul tau si dai sa se copieze peste pawno care nu merge!
(scuze daca am facut reclama)

1 răspuns:
| alexutzulwizz a răspuns:

Salut si eu am un gm de samp. Daca vrei il facem impreuna cautama pe skyepe mircea.alexandru93.ps am si forum.