| spinuvictor a întrebat:

Salut, vreau sa intreb ceva, eu ma joc Cs:go in 40-50 FPS, am un processor: Intel(R) Celeron(R) CPU J1900 @ 1. 99Ghz. si o placa video integrata de 256mb, daca cumpar o placa video de 512mb o sa-mi creasca FPS-urile la 80-90? mersi mult de ajutor.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Arsenie Boca!

| Razvan2004 a răspuns:

Ma eu am placa video Nvidia GeForce Gtx 850MB (Notebook version) si imi cu vreo 100- 140 fps deci cred ca ar fi buna o placa de 512 mb pentru vreo 70-90 fps

| spinuvictor explică (pentru Razvan2004):

Da razvan, doar ca eu am processorul mai slab si ma gandesc ca chiar daca pun o placa video de 512 nu se va schimba nimic deoarece e processorul slab, tu ce parere ai?

| Razvan2004 a răspuns (pentru spinuvictor):

Nu cred ca e mare diferenta eu am un Intel core i7 2.40 Ghz, nu cred ca o sa iti faca o problema mare dar iti dau un sfart sa nu il lasi sa se incalzeasca crede-ma ma joc eu cs:go vreo 5 ore si dupa am 20 fps