| AlexShadow26 a întrebat:

Salut vreau sa ma reapuc de WoW si nu stiu ce serv sa aleg Freakz sau mo.lten (am jucat original o vreme buna dar faza cu platitul lunar... si nu am mai putut plati acea taxa/suma) Funda.

Răspuns Câştigător
| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Buna Alex,fi atent si eu am jucat wow freakz si multen dar as alege freakz are rate mai mari de exp, iteme, reputati, si shoker chiar se ocupa de servar chiar daca pe alocuri exista niste buguri scriptea bossi in continuare si se ocupa si de pvp, la multen te chinui mai mult. FUNDA?

| AlexShadow26 explică (pentru Tanase_Diana_1982):

Mai joci pe freakz?

| Tanase_Diana_1982 a răspuns (pentru AlexShadow26):

Da mai joc pe freakz. FUNDA? TE ROG

| AlexShadow26 explică (pentru Tanase_Diana_1982):

Ti-am dat