| TheNone a întrebat:

Salut.
Vreau sa-mi cumpar un steam cum procedez? trebuie sa descarci steamu si cumperi contul?
Sau daca cumperi de la o persoana cunoscuta el ce trebuie sa-ti dea lla schimb daca tu ii dai banii?
funda!

Răspuns Câştigător
| TinK0de a răspuns:

Nu cumperi niciodata de la o persoana, o sa-ti iei teapa. Intrii aici http://shop.computergames.ro/ alegi jocul, trimiti sms la nr-ul care ti-l da(trebuie sa faci cont inainte) primesti un cod, il confirmi, si magie...ai jocul:)

1 răspuns:
| THCC a răspuns:

Steam este o librarie de jocuri, il descarci si iti faci cont gratis. In Steam iti activezi jocurile pe care pe cumperi.