| SpikeSpigel a întrebat:

Vreau sa-mi iau o consola, un xbox 360. Si din cate stim, sunt aparute si consolele xbox one si PS4. Credeti ca se mai merita sa iau un xbox 360? Dupa cum stim o sa apara GTA V pe xbox one si PS4. Credeti ca jucatorii o sa se mute pe consolele xbox 360 si PS4? O sa mai faca update la GTA V pe xbox 360 si PS3? Dau funda celui care-mi raspunde cei mai bine la intrebari happy

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai nu prea mai are rost sa iti iei 360 deoarece au aparut astea Next-gen si acum toate jocurile au sa apara pe PS 4 / Xbox One, cum e in cazul lui GTA 5. Ei l-au facut si pe Xbox 360 pentru ca nu erau Next-gen consoles atunci. Deci daca as fi in locul tau mi-as lua Xbox One, stiu ca e mai costisitor dar asta deja s-a invechit, nu o sa se mai faca jocuri pe el, cel putin nu jocuri bune. Majoritatea jocurilor care apar la sfarsitul verii, printre care si GTA 5 vor fi pe Xbox One / PS 4. Decat sa iti iei ala si sa nu il folosesti, mai bine il iei pe asta care e nou si nu il mai schimbi 4-5 ani. Funda?

2 răspunsuri:
| Irivandeniren a răspuns:

Iti recomand sa iti iei ps3 sau ps4 pentru ca nu se plateste ca sa joci online {In caz ca vrei sa te joci }. La xbox360 se plateste sa joi jocuri online si la xbox one -, la xbox1 are camea kinect si aia te monitorizeaza non-stop iar daca ai depasit numarul de persoane cnsola se opreste parca

| Irivandeniren a răspuns (pentru Irivandeniren):

Scuze pentru greseli am scris in graba