| piticu2100 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o unitate pana in 1.500-2.000 lei dar sa pot rula Assasin Creed 4, GTA V, Far Cry 3, FIFA 2014. dati-mi si mie niste exemple... FUNDA

2 răspunsuri:
| parvuconst a răspuns:

Incearca la BOCRIS, au un sistem la 1950 lei un sistem cu I5 3.1

| KodrutZ a răspuns (pentru parvuconst):

Magic. Doar ca nu o sa joace nimic din ce a zis el fara o placa video decenta.
@piticu2100: Si eu visez sa imi iau 10 hectare de teren agricol bun intr-o zona curata, bun de dat la asociatie, cu 500 EUR/ha.