| valeeExpress a întrebat:

Vreau sa sterg un joc : GTA SA. Cand dau delete imi spune "Cannot delete GTA SA : It is being used by another person or program." Cum il sterg?

4 răspunsuri:
| RaulGonzzalles a răspuns:

Sterge fiecare folder in parte si daca nu merge asa incearca peste vreo 20 -15 min si o sa mearga sa il stergi am patit-o si euhappy.

| RaulGonzzalles a răspuns:

Sterge fiecare folder in parte si daca nu merge asa incearca peste 15 -20 min si merge sters sigurhappy am patit-o si eu.

| sleeky1532 a răspuns:

...pai este folosit de alt program. adica ori este bagat in bara ori sunt niste procese deschise. Da un restart la calculator si du-te in control panel si dezinstaleazal. Ar trebui sa iti mearga fara probleme.

| zipoo a răspuns:

Daca ai folosit daemon tools s-ar putea sa fi rmas imaginea in el. intra in daemon toold si sterge tot ce este de la gta san andreas. funda?smug