| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Vreau sa va spun problema mea care este urmatoarea:
ps2-ul meu este modat si am tras niste jocuri pe el de ex cand bag cd-ul cu wwe11 imi merge la perfectie, i-ar cand bag cd-ul cu fifa 12.imi sta la loading in joc.Deci mai pe scurt unele jocuri merg celelalte nu. Ce as putea face...

2 răspunsuri:
| baiasert a răspuns:

Pai asa am patit si eu cu un joc original God of War 1 : mi se bloca la Loading.
La mine era din cauza ca aveam CD-ul zgariat dar daca la tine nu e zgariat inseamna ca jocul nu e tras bine pe CD sau ca jocul pe care l-ai tras nu e complet deoarece asa a fost Upload-at.
Sper ca te-am ajutat.

| baiasert a răspuns:

Funda?