| nimicitorul a întrebat:

Salut vreau si eu cat mai multe pareri Samsung galaxy fame in legatura cu jocurile cum se vad cum ruleaza daca se intrerup ma refer la gen temple run,angry grun, subway surfers daca se aude tare volumul la melodii si functiile tot tot. Funda

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Despre galaxy s duos, pai ce e mai bun la el e ca are camera foto mai buna in rest ca la young, in minus la s duos e ca androidul e mai slab decat al lui young 4.0 fata de 4.1.2 care il are young, si young are android jelly bean fata de ice cream, ce e in plus la s duos e ca are 16 milioane de culori, young are 256 mii, young suporta card pana la 64 gb fata de s duos, care superta pana la 32, ce e si mai in minus la s duos e ca ecranul e mare si rezolutia e mare si e mai lent la jocuri, dupa atatea raspunsuri, merit o funda?

40 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

E bun la pretul lui, daca il iei pentru jocuri, cumpara Samsung galaxy young, pentru poze e bun Fame, ca are camera de 5 MP si 3.5 inch ecran, Young are 3.27

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Deci sa imi iau young.

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Da, dar daca nu til place nu te oblica sa il cumperi pe Young, eu pe asta vreau sa il cumpar

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Dar eu cred ca pe amandoua merg bine jocurile

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Merg pe amandoua, dar nu stiu ce placa video are, nu scrie pe GSM, plus ca Young are rezolutia mai mica si jocurile merg mai bine, asta in caz ca Fame are placa video ca Young

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Young are aia qualcom snapdragon si fame broadcom bcm11 nu stiu cat care e mai buna?

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Qualcom are procesor quad core cortex A5, cealalta Dual core cortex A9, quad e mai bun ca dual core, doar ca e mai vechi procesorul, deci placa de la young e mai buna

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Va sa zica single core

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Procesorul e single core de 1 ghz, young are mai multi rami

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Deci young este mai bun nu si zici sa mi-l iau pe asta si sper sa nu regret si auzi pot sa imi creez eu cate pagini din astea vreau etc

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Ce pagini? detaliaza mai mult intrebarea

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Wiget-urri si ai vazut ca sunt punctuletele alea cu cate 3 pagini pot sa imi fac cat mai multe?

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Pai un punct e o pagina, poti face cat iti permite telefonul, nu am telefonul in mana sa vad, dar ma gandesc ca poti face 6 sau mai multe, nu stiu sigur

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Mda ma punctele alea dar cum se fac ca ai vazutt ca poti crea foldere si la widgeturi acolo cand dai la aplicatii dar ma refer la alea de la meniu care sunt pe pagina principala cum faci sa le pui asa fara sa intri in aplicatii

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Uite aici sa vezi placa video la young si la alte telefoane.

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Pai nu stiu daca nu am telefonul in mana

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Auzi sigur sti tu ca e mai buna qualcom ca sa stiu daca cumpar telu nu fa misto de minelaughing

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

De ce as face misto de tine? ce castig daca fac misto de tine?

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Auzi da de Samsung galaxy s duos ce parere ai e bun telu a si am vazut niste pareri ale cumparatorilor pe eMAG nu stiu daca chiar sunt cumparatori ca cica tochul e problematic si daca bagi multe aplicatii in el s misca mai lent e adv laughing

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Dar culorile ce drk ca nu conteaza ca iti bagi o tema de aia care sa scoata in evidenta si aia e nu?

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Tu cand iti cumperi young?

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

A si vreau sa mai stiu daca se aude tare volumul la young la melodii.(difuzorul).

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu stiu, inca nu am strans banii toti, dar vreau sa il iau pe cand incepe scoala, de intrebare cu culorile, nu e aia, la telefonul care are 16 milioane de culori se vede mai realistic in orice, filme jocuri etc, dar nu prea conteaza, cel putin pentru mine

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Aham ok si young costa in jut de 480 lei este prea bine la ce din astea are.

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Da, il da ieftin ca sa ii faca fericiti pe cumparatori, e cel mai bun smarphone la pretul de max 500 lei, ce il face ieftin e asa, camera foto de 3.2 Mp, procesorul single core si dimensiunea, si telefonul e nou, lansat in primavara, si unde il vezi la 480 lei?

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu stau in Bucuresti, stau la 800 km de Bucuresti

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Eu am fost aici la mine la Orange si avea expus young deschis si am umblat pe el si se misca super big grin

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

E perfect atunci big grin, si vreau sa zic ca mai sunt telefoane mai bune decat asta la 500-550 lei, dar ca de obicei, sunt made in China

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Deci ti-l iei pe asta ca sa stiu daca mi-l iau si eulaughing laughing laughing

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Eu vreau sa imi iau acest tel, ma indragostit, e fain si bun, big grin, dar sa strang banii aia odata ca nu mai am rabdare laughing

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Eu vreau sa il cumpar, imi place de el, nu mai am rabdare pana il cumpar big grin, cand il cumpar, vreau sa testezi toate aplicatiile pe de google play (cele interesante)

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Tu cati ani ai>? eu am 15

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Multi inainte, eu tot 15

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Https://www.youtube.com/watch?v=RA4Atx5Oslc ia uitate un pic zi tu nu se misca bine jocurile uitate si pe unu si pe altu https://www.youtube.com/watch?v=YHeTMwgPwmM si sa vi cu o parere.

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Multi inainte, eu tot 15

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Si cat ai penisul cat masuara?laughing

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Ce intrebare e asta?

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Ba nu se misca lent ma uite aici na https://www.youtube.com/watch?v=pz43FoXcB5g

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Despre galaxy s duos, pai ce e mai bun la el e ca are camera foto mai buna in rest ca la young, in minus la s duos e ca androidul e mai slab decat al lui young 4.0 fata de 4.1.2 care il are young, si young are android jelly bean fata de ice cream, ce e in plus la s duos e ca are 16 milioane de culori, young are 256 mii, young suporta card pana la 64 gb fata de s duos, care superta pana la 32, ce e si mai in minus la s duos e ca ecranul e mare si rezolutia e mare si e mai lent la jocuri, dupa atatea raspunsuri, merit o funda?