| Valentin5437 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri tari gen Far Cry! Adica jocuri de aventura pline de suspans, nu cu masini sau fotbal sau ceva foarte complicat si nu neaparat sa fie online! Far cry 1 a fost unul dintre cele mai tari jocuri plin de adrenalina cu misiuni super tari! Va multumesc

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Exista si far cry 2, 3, 4 dar in toate implica si masini. Oricum sunt foarte bune. Just Cause 1, 2 la fel. Crysis 1, 2, 3, Crysis warhead chiar daca si astea implica masini sunt de jucat nu sunt porcarii la fel si GTA 4, 5, GTA SAN ANDREAS. Pentru aventura mai multa poti juca cateva jocuri din seria Assassin Creed. Bafta