| pokiD a întrebat:

Salut :]. Vreau si eu sa-mi spuneti va rog niste jocuri cu eroi, vreau sa spun. nu vreau shooter sau RPG. nu vreau jocuri gen GTA. sau din astea Counter-strike, Metin, aion, wow, lol. etc. care le stie tot romanu. vreau jocuri gen. Prototype ( sa nu-mi spuneti prototype 2 =]] ), Batman, Spider-man, Hulk, poate chiar si ac. de ce nu? Vreau din astea cu grafica misto. nu e problema de PC. :]
Dau fundiita tongue

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Assasin Creed
Assasin Creed 2
Assasin Creed Brotherhood
Assasin Creed Revelation
The Elder Scrolls V
Deus-X Human Revolution
Devil May Cry 4
Darksiders

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Daca iti plac jocurile cu eroi atunci ar trebui sa incerci:

-Batman Arkham City
-X-Men Origins Wolverine
-Assassins Creed Brotherhood
-Herclues
-Tarzan (este si joc cu Tarzan dar am uitat parca asa se numea big grin )
-Iron Man (are si versiunea a 2 a)

Bafta!

| pokiD explică (pentru Magnifico):

Am batman arkham city, xmen nu-mi place, acb l-am avut mam plict d el, hercule l-am jucat cand aveam 9 ani, tarzan e naspa. iron man la fel. prin urmare primul raspuns fundita tongue

| Magnifico a răspuns (pentru pokiD):

;)

Eu doar ti-am propus nu am de stiu ce ai jucat si ce nu :P

http://i.imgur.com/XuL7A.jpg

Si ce jocuri ai mai jucat?;;)

| pokiD explică:

Uau. o.O nu spune ca ala este ecranu tau O_O