| aLeXFotballClub a întrebat:

Zilele acestea mi-am achizitionat un laptop (Asus Rog gl553ve) si am o problema cu FPS-urile.
E un laptop foarte bun (i7-7700hq, gtx 1050ti, 8 gb ram).In CS:GO de la 200 fps imi scade dintr-o data la 50-60 fps si dupa isi revine la loc.Nu-mi dau seama de la ce poate fi...si nu patesc mereu asta.Cateodata ramane constant la 200 fps.

3 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Simplu, Ai facut o mare greseala sa iti iei laptop, daca vrei sa te axezi spre gaming, Si eu laptop ca al tau, Si am aceiasi problema, Stii ce am facut? Am dat delete la cs go, doar la cs go am problema asta, si nu am chef sa ma complic

| AnonOps_AnonOps_2000 a răspuns:

Scrie in console
FPS_max 100