| Guia_Ionut_1991 a întrebat:

Salutare am cumparat ets2 si am descarcat si multiplayerul dar nu mi-a instalat ets2 doar pe steam doar in steam in program files nu gasesc jocul fara acea nu pot instala ets2 multiplayer si pe destop asa imi arata ca e acolo jocul steam://rungameid/227300 si nici pe cd nu imi arata insal doar descide prin steam cum verific unde la instalat cine ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| Kleb a răspuns:

Trebuie sa intri : Local Disk -> Program Files -> Steam -> Steamapps -> commom iar acolo iti apar toate jocurile tale inslalate

| Guia_Ionut_1991 explică (pentru Kleb):

Sourcemod imi scrie doar atat