| Guia_Ionut_1991 a întrebat:

Salut am si eu o problema ma puteti ajuta eu am cumparat jocul ets2 pe cd dar m-am inregistrat pe trackersmp mi-am descarcat ets2 multiplayerul dar nu stiu sa-l instalez pentru ca numai in steam mi-a instalat jocul nu il gasesc in calculator ca imi cere pleas select ets2 directori si nu o am ce pot face

2 răspunsuri:
| Dumnesao a răspuns:

Daca cumva ai vreun shortcut pe deckstop dai click dreapta, proprietati si "show in the directory" sau ceva de genu si dai acolo si te duce la folderul cu jocul, te uiti unde este si el instalat si instalezi multiplayer acolo.