| Cipryka115 a întrebat:

Salutare... Am și eu o întrebare... Ce îți dă fps-ul mare la un calculator ca sa poti juca CSȘ GO, mai exact ce componentă?

Răspuns Câştigător
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Ca sa iti creasca fps ul, ai nevoie de o placa video mai buna, daca iti iei o placa video mai buna trebuie sa ai si ram pe masura deoarece aceasta nu va functiona la capacitate maxima, de aceea ar cam trebui sa iti iei altul ^^

| Cipryka115 explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Am placa video de 1 gb AMD si 6 GB RAM si procesor Intel de 2, 6 GHz

| Cipryka115 explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Si fps-ul variaza intre 30 si 60.

| mihaitzacelviteaz a răspuns (pentru Cipryka115):

Ai un fps bunicel sincer, incearca "Game Booster 3 " pentru a iti optimiza jocul si poate iti creste fps ul, sau poti umbla la setarile placii video si o poti da pe Performance nu pe Quality
Sanatate.