| Gheorgheee a întrebat:

Salutare, am o mica problema legata de Wi-Fi. Tin sa mentionez ca folosesc un laptop Lenovo Windows 10 si e destul de nou.
Problema este ca nu stiu de ce, dar internetul, chiar daca merge ok, pur si simplu se opreste pe 5-10 secunde cateodata apoi revine din nou, am incercat sa verific rooterul si sa verific daca cablurile sunt puse bine, apoi l-am resetat, le-am pus din nou si tot nu merge. Puteti va rog sa imi spuneti de unde este problema? Daca aveti nevoie de alte detalii despre laptop ma puteti intreba. Cred ca poate cineva a avut aceasta problema si a reusit sa o rezolve. sad

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Arunca acel router la gunoi si cumpara altul!