| radutzu23 a întrebat:

Salutare, am o problema cu toate metinele.
Azi de dimineata am pornit latopul si am dorit sa intru in metin.
L-am deschis, si puteam sa aleg CH1 CH2 CH3 CH4.
Dupa ce am ales, si am dat ok, unde trebuia sa imi apara locul unde scriu ID-ul si parola, nu imi aparea.
Am inchis metinul, si am dat la setari la sunet sa aud cand tastez, sa vad daca merge.
A mers, m-a logat, dar tot nu imi aparea nimic...
Nu stiu de ce... si l-am inchis...
pe orice metin imi face asa de dimineata, chit ca e oficial ca e privat, nu conteaza, am dat run in compatibility mode in windows8, degeaba, am mutat pe winxp SP3, degeaba nu stiu ce sa fac... Daca se pricepe cineva. Multumesc!

1 răspuns:
| lBroken69 a răspuns:

Ai incercat sa le reinstalezi?
Nu am inteles destul de bine, tu nu poti sa intrii in joc in nici un fel?