| AlexDornean a întrebat:

Cine se pricepe asa de bine la reparat laptop-uri?
Si ma poate ajuta si pe mine cu ceva?
Problema e ca aseara am instalat windows-ul si toate driverele inclusiv cele de sunet/wireless etc si mi-a mers foarte bine iar dupa care l-am inchis si dimineata acum cand i-am dat drumu surpriza nu mai se deschide adica nu imi mai intra imi aparea o eroare... de la ce? nu stiu nici eu... ce ciuda am, ma poate ajuta va rog cineva? multumesc

2 răspunsuri:
| catafan a răspuns:

Eroare mai exact in ce, nu ne putem da seama unde iti arată tie eroare sau de ce apare acea eroare. Specifica aici care este eroarea si unde iti apare!
Ps : Daca ai instalat windowsul s-ar putea ca Windows Update sa fii fost deschis si să se fii updatat si daca l-ai inchis fara ca acesta sa isi finalizeze updaturile si instalurile, s-ar putea ca de la acest lucru sa iti apara eroarea!

| marcusnmc a răspuns:

Mentioneaza ce eroare ca sa stim ce trebuie facut, daca nu instaleaza din nou windows-ul si fi mai precaut cand il inchizi.