| knighter a întrebat:

Salutare. Am o problema la cs dupa ce am luat destroy, sau nu stiu ce comanda. jucam pe un server si un admin mi-a dat o comanda care imi face lagu la cs de 1000+. (server fantoma unde admini fac legea, se muta la echipa care castiga/ "fragari") am dezinstalat cs-u + instalat din nou, incercat alte cs-uri. toate la fel. faza e ca atunci cand joc cu bots jocu functioneaza perfect.

2 răspunsuri:
| KrNs3 a răspuns:

Instaleaza cs-ul in alt folder.

| knighter explică (pentru KrNs3):

Multumesc de sfat, dar iti dai seama ca am instalat alte cs-uri si se instaleaza in alte foldere?