| Alxx_5178 a întrebat:

Salut, acum cateva zile am luat admin pe un svr de cs, am incercat sa fac populat svr prin recalme pe alte svr pe un svr cred ca mi-a dat destroy sau altceva, destroy nu cred ca mi-a facut farza toate comenzile, nu asta e problema am bagat alt cfg totu ok dar aveam lagu ff mare, am reinstalat de 3 ori cs si iar aveam lagu foarte mare, care poate sa ma ajutebatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Stii care-i solutia la problema ta? Inainte de toate invata sa scrii corect, apoi iti voi da solutia completa la problema ta.

| Sam123 a răspuns (pentru JaJe):

Nu cred ca stiirolling on the floor dar nici el nu a fost explicit.big grin

| Sam123 a răspuns:

Si eu am avut destroy am reinstalat cs si mi-a mers. Tot reclama am facut dar cred ca tie ti-a dat un felde f-koff! Daca da, atunci reinstaleaza cs! Baftarolling on the floor!