| Vaduva_Seby_1999 a întrebat:

Salut, este vorba despre gta san andreas samp si anume, vineri am plecat la tara, astazi am venit, vineri imi mergea perfect si fara nici o problema jocu-l, iar astazi cand am venit s-a stricat si anume, cand intru in joc imi intra dar imi intra in gta san andreas normal si am incercat tot, l-am dezinstalat doar samp-ul si instalat din nou tot asa imi intra, am dezinstalat gta tot cu samp si la fel imi face, va rog frumos cine are idee si i sa mai intamplat cum mi s-a intamplat si mie sa-mi spuna si daca functioneaza are funda!

2 răspunsuri:
| llRotface a răspuns:

Mie mi s-a intamplat chestia asta dar dupa ce l-am reinstalat a mers.
in caz ca nu iti va mai merge samp incearca MTA (multi theft auto) cam acelasi lucru ca si samp!

| Vaduva_Seby_1999 explică (pentru llRotface):

Scuze raspunsul tau nu m-a ajutat drept urmare nu va primi funda!