| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, vreau sa editez niste videoclipuri, dar nu merge, am incercat cu WMM, cu Adobe Premiere Pro, cu Camtasia, cu tot felul de programe, dar nimic, ce imi recomandati? Scz Categoria

Răspuns Câştigător
| Cozmalau52 a răspuns:

Daca vrei program de editare, poti folosi Sony Vegas Pro 11, 12, 13 happy acesta il foloseam eu, cauti pe youtube niste tutoriale cum se foloseste, bafta.

| Danger30 a răspuns (pentru Cozmalau52):

Frate, am intrat sa iau, dar vad ca sunt numai de 64 bit, eu am nevoie de o versiune pentru xp 32 bit, imi poti da un site?

2 răspunsuri:
| Cozmalau52 a răspuns:

Gasesti pe un site toate versiunile, nu am voie sa il zic, daca il zic imi blocheaza astia contul laughing