| Remus12 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de SA-MP. Am un prieten cu care jucam amandoi pe serverul B-Zone. Si am vazut o chestie, ca atunci cand merge cu viteza cu absolut orice masina, si scrie in chat spre exemplu sau ia degetul de pe tasta W ( acceleratia ) masina ii incetineste greu, iar mie, imi incetineste pana la 0km/h in vreo 5sec, cand la el in vreo 15. Cineva stie de ce? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| 0752044960mama a răspuns:

Apeși pe ENTER de lângă cifre din partea dreapta jos sau pe 0 de la cifre