| alexdrugs a întrebat:

Salutare, am si eu o mica problema, am reinstalat de curand windowsul si nu stiu ce are... sa va explic cum sta treaba, cand nu utilizez niciun program gen ( google chrome, mozila, skype, messenger etc.) System Idle Procces ocupa 90% iar atunci cand pornesc Google Chrome spre exemplu si accesez un site System Idle Procces este 00% iar chrome.exe din Procces apare 87% asta doar pentru cateva secunde, 10-15 secunde pana se incarca dupa care System Idle Procces revine iar cu 90% - 100%, deci ce pot face ca aplicatiile accesate sa ocupe cat mai putin?

1 răspuns:
| MrHeadshot a răspuns:

Ce procesor ai? Sau mai bine zi-mi configuratia PC-ului tau.