| mihai_2536 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema mi-am facut un id nou si vreau sa bag in lista contacte si nu`mi merge sa bag imi scrie "The operation may have succeeded.please check your messenger list later." si cand ma baga cineva in lista dau next si le trece la address book. Daca ma duc pe id vechi si bag pe cineva in lista merge fara nicio problema (de pe acelasi pc).

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Asta pentru ca ai bagat pre multe iduri odata dupa o vreme o sa poti sa bagi iar.

| mihai_2536 explică:

Am bagat 7 id`uri si de 2 zile astept straight face