| busyborsa a întrebat:

Salutare am si eu un Nokia n73 si vreau sa ma conectez la pc prin cablu de date instalez programu Nokia pc suit imi cere sa conectez cablu de date a telefon si la pc bag cablu de date la pc si dupa aia la telefon si nu stiu ce are de nu imi merge imi tot arat acolo ca sa bag cablu de dat la telefot si nu mai mi se conecteaza pls cine imi da varianta corecta i dau funda big grin big grin happy tongue

Răspuns Câştigător
| VanHelsinG007 a răspuns:

Nu k la syncronize iti arata 2 optiuni si prima e pc suite si dai pe ea si se incarca ceva(cel putin asa este la mine)

2 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Incerca sal misti cand il bagi in telefon(am tot n73).til citeste? daca o sa til citeasca trebuie sa instalezi ceva.dai la sincronyze si o sati arate ceva.

| busyborsa explică (pentru VanHelsinG007):

Da la sincronyze imi arata ceva prin blutooth...

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru busyborsa):

Nu k la syncronize iti arata 2 optiuni si prima e pc suite si dai pe ea si se incarca ceva(cel putin asa este la mine)