| ceanclas93 a întrebat:

Salut,cine ma poate ajuta si pe mine? am un Nokia lumia 610 si vreau sa instalez softu' pe el, dar nu mi'l recunoaste pc-ul cand e inchis.Stie cineva ce sa'i fac? cand scot bateria din telefon si bag cablu de date se conecteaza, apoi de deconecteaza.

1 răspuns:
| mary_1175 a răspuns:

Buna. ai mai mfacut pana acum chestia asta..cu softul? ai mai instalat tu softul la telefoane? sfatul meu este sal duci la service pentru a rezolva situatia.