| Rigbby a întrebat:

Salutare, caut un program de tăiat din videoclipuri, sa le fac mai scurte. Dar caut un program care daca tai din videoclip sa aiba aceeasi rezoluţie (de ex am un video de 30 min cu rezoluţia 640x480, iar eu vreau sa il fac de 1 min si sa aiba aceeasi rezoluţie video-ul tăiat, la fel si cele cu rezoluţie 1024x720 etc), as dori un link bun, mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Gekkō a răspuns:

Hey, am eu un asa program. Se numeste FreeMake Video Converter si e foarte okay, simplu de utilizat si poti taia clipuri si poti sa si unesti sau sa lipesti clipuri. Poti converti video mp4, 3gp, avi, etc cu diferite rezolutii. Poti si mp3 s.a.m.d
http://www.freemake.com/free_video_converter/

Succes!

1 răspuns: